У світлі останніх подій в Росії (я про вибори) політична культура населення раптом різко зросла, причому не зовсім в тому напрямку, в якому б хотілося. Негативне ставлення до тандему переросло не лише мітинги і повсюдне карикатурирование, але і в цілком собі гідні саркастично-гротескні речі, в одну з яких грають всі, хто хоч якимось чином намагається бути в «політичній темі». Гра
Демократія була зроблена спеціально для цього прошарку населення, і за дуже короткий період стала бестселером не тільки в Росії, але і СНД.
Отже, ми починаємо будувати демократію в країні, бо демократія - це влада народу. Зосередивши основні функції держави в своїх руках, ми намагаємося створити держава по-своєму. На жаль, у нас це погано виходить - тому що заняття непросте, потрібно освіта відповідна. Загалом, В кінці кінців у нас повинно вийти щось схоже на Думу, Уряд, з Прем'єр-міністром і Президентом.
Гра, в общем-то, являє собою чергову клонированную інтерпретацію звичайних логічних ігор типу «збери три-отримай-одне», де потрібно вибудовувати три елементи певним чином з розрахунком на те, що згодом вони будуть перетворюватися в більш поліпшені варіанти. Початковий елемент - трава, яку розробники ласкаво називають «земля руська», на якій ми живемо. Сукупність трьох таких «земель» являє собою вівцю - це ми з вами, дорогий електорат. Три вівці дають нам нову фігурку - голосує, а три голосуючих - школу, яка на час проведення виборів стає виборчою дільницею з порядковим номером. Три школи перетворюються в банку з бюлетенями, які потім при збиранні трьох штук підряд - в дядька Мигалкова (а точніше, з мигалкою), який є прямий алегорією на російського депутата. Три депутати утворюють Думу - вона, до речі, обирає Прем'єра (знову ж таки в кількості трьох штук), а ось три Прем'єра - це вже Президент.
Крім вищезгаданих елементів тут є агітатори - вони вміють рухатися (одні з небагатьох), і щоб від них позбутися, потрібно замикати їх між іншими суб'єктами конституційного права в кількості трьох штук або більше. Всі вони стають чиновниками, у яких в голові - гроші, три таких чиновника дають міністра, а три міністра - Уряд. Закритий агітатор на самоті стає ЕДросом, а три ЕДроса - як і три агітатора стають міністрами.
Відразу зазначу - гра дуже цікава (тому що злободенна за сюжетом), і дуже складна за напруженням і ігровим моментам. За цілий день гри нам вдалося зробити максимум одну Думу, після чого все пішло шкереберть через величезного напливу виборців і відкритих шкіл. Дуже небезпечно сидять міністри, яких, до речі, практично неможливо зробити Урядом. Ах так, до речі, в грі присутні зручні ачівкі в ролі пили, яка може розпиляти все що завгодно, і гроші, з допомогою яких все вирішується - у грі вони граю роль відсутньої ланки, до якого дуже часто звертаємося ми для того, щоб зробити важкодоступні речі.
Резюмую. Гра дуже цікава, класна і корисна. Цілком ймовірно, що гра може бути невеликою допомогою з правознавства, але найкраще тут те, що геймплей, графіка і сюжет дуже класно переплітаються і доповнюють один одного. Однозначний хіт, грати всім!
Гра, правда, не безкоштовно, в ній є обмежена кількість ходів. Або платіть гроші, або чекайте відновлення (1 хід за 10 секунд). Я ось заплатив - аж надто сподобалася.
І наостанок трохи ексклюзивною інформацією про прийдешнє оновлення. У новій версії з'явиться підтримка Game Center, підсвічування вільних полів, будуть трохи покращено інтерфейс і туторіал. Тих, хто оновиться чекає невеликий бонус - після апдейта знову будуть доступні 5000 золота за рейтинг програми, і за коментар на Facebook. Як сподіваються розробники, нова версія з'явиться вже днями.
Немає коментарів:
Дописати коментар